Produkty oraz usługi

Dzięki współpracy z Atradius jesteśmy konkurencyjni na rynkach międzynarodowych i możemy oferować atrakcyjne warunki dla naszych kontrahentów

Morten Fullerton, Dyrektor Sprzedaży, Rawbite

Nasze produkty i usługi są tworzone i dostarczane dla każdego rodzaju biznesu, od małych i średnich przedsiębiorstw, po wielkie korporacje. Wspieramy zarówno sprzedaż krajową jak i międzynarodową pomagając minimalizować straty naszych Klientów. Ubezpieczamy wszystkie sektory gospodarki, od branży energetycznej po inżynieryjną, od stalowej po spożywczą, nasi analitycy to doświadczony zespół ekspertów specjalizujących się w wybranych branżach.

Ubezpieczenie należności

Ubezpieczenie należności w Atradius pomoże ochronić Twoją firmę przed ryzykiem związanym z niewypłacalności kontrahentów.

Accounts Receivable Insurance

Business First

Business First - dedykowany serwis dla sektora małych i średnich firm z przychodem do 20 mln zł.

PL BF First desaturated (2-1)

Globalne ubezpieczenia należności

Usługa Atradius Global powstała z myślą o międzynarodowych klientach. Patrzymy na Twoje przedsiębiorstwo z globalnej perspektywy, zapewniając lokalne wsparcie, dostosowane do Twoich potrzeb.

Brooklyn bridge New York

Windykacja

Pomożemy Ci odzyskać zaległe należności niezależnie od tego, w którym miejscu na świecie znajdujesz się Ty lub Twój dłużnik. Obsługujemy naszych Klientów w każdym kraju, walucie i języku.

Atradius Collections
Wyłączenie odpowiedzialności

Wszelkie publikacje dostępne na naszych stronach internetowych lub za ich pośrednictwem, takie jak m.in. raporty, artykuły, publikacje, wskazówki i pomocne treści, briefy handlowe, infografiki, filmy (każde z osobna zwane "Publikacją"), są udostępniane jedynie w celach informacyjnych i nie mogą stanowić dla czytelnika jakichkolwiek rekomendacji lub zaleceń dotyczących określonych transakcji, inwestycji lub strategii. W odniesieniu do dostarczonych informacji czytelnicy muszą podejmować własne niezależne decyzje biznesowe. Mimo że dołożyliśmy wszelkich starań, aby informacje zawarte w każdej Publikacji pochodziły z wiarygodnych źródeł, Atradius nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek błędy, omyłki, jak również za rezultaty wykorzystania tych informacji. Wszelkie informacje zawarte w Publikacjach są dostarczane "tak jak są", bez gwarancji ich kompletności, dokładności, aktualności oraz skutków ich użycia. Atradius nie udziela w tym zakresie żadnych gwarancji wyraźnych ani dorozumianych. W żadnym wypadku spółka Atradius, oraz powiązane z nią spółki lub korporacje, partnerzy, agenci lub pracownicy nie ponoszą odpowiedzialności wobec czytelnika lub innych osób z tytułu jakiejkolwiek decyzji lub działania podjętego na podstawie informacji zawartych w Publikacji, za utratę potencjalnych korzyści, utratę zysku, jak również za szkody w produkcji, szkody w prowadzonej działalności, a także za jakiekolwiek pośrednie, szczególne lub uboczne straty, nawet w przypadku uprzedniego powiadomienia o możliwości ich wystąpienia.