Globalne ubezpieczenia należności

Usługa Atradius Global powstała z myślą o międzynarodowych klientach. Patrzymy na Twoje przedsiębiorstwo z globalnej perspektywy, zapewniając lokalne wsparcie, dostosowane do Twoich potrzeb.

W naszym dziale Atradius Global pracuje zespół specjalistów, którzy zajmują się indywidualnymi potrzebami międzynarodowych firm w zakresie ubezpieczenia kredytu kupieckiego. Nasze usługi pomogą Ci znaleźć optymalne rozwiązanie związane z ryzykiem kredytowym w biznesie międzynarodowym.  Nasza oferta wyróżnia się na tle konkurencji.  Zespół Atradius Global tworzy rozwiązania dotyczące ryzyka kredytowego z uwzględnieniem Twoich lokalnych potrzeb. Nasze rozwiązania doskonale sprawdzą się w Twojej firmie, niezależnie od tego w jakim kraju prowadzisz swoją działalność.

 

Wiemy, jakiego ubezpieczenia należności potrzebują firmy międzynarodowe

Jeśli chodzi o zarządzanie ryzykiem kredytowym, międzynarodowi gracze mają wyjątkowe potrzeby. Rozumiemy, z czym wiąże się prowadzenie biznesu w różnych krajach i zarządzanie ogólnoświatowymi zmianami w handlu.

Nasz zespół zna język i obyczaje obowiązujące w danym kraju. Jesteśmy w stanie szybko reagować na zmiany w lokalnym otoczeniu prawnym i gospodarce, nie tracąc przy tym z oczu międzynarodowej perspektywy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, więc będziesz mógł poznać naszych specjalistów i bezpośrednio korzystać z ich wiedzy i doświadczenia.

 

Zalety korzystania z usługi Atradius Global:

  • Jesteśmy przy Tobie, niezależnie od miejsca Twojego biznesu – działamy w ponad 50 krajach na całym świecie. Nasze lokalne zespoły współpracują ze sobą, budując relacje z regionalnymi oddziałami Twojej firmy wszędzie tam, gdzie prowadzisz interesy. Jesteśmy tam, gdzie Ty.
  • Jedna polisa, elastyczność na miarę – dzięki modułowemu podejściu możemy dopasować polisę do Twojej strategii i celów. Uwzględniamy zarówno centralną, międzynarodową strategię jak i cele konkretnych regionów. Dzięki temu w sposób scentralizowany możesz zarządzać ryzykiem.
  • Jeden zespół, najwyższy poziom usług – mamy jednolitą strukturę. Stanowimy jedną firmę i jeden zespół, który z Tobą współpracuje. Rozumiemy Twoją globalną wizję oraz oferujemy prostotę i oszczędność w postaci jednego dostawcy usług.
  • Spójność niezależnie od rynku i języka – nasi wielojęzyczni eksperci i prawnicy dbają o to, by Twoja polisa była w pełni zrozumiała i jednolita pod względem treści niezależnie od języka.

 

Jeśli chodzi o zarządzanie należnościami, międzynarodowi gracze mają wyjątkowe potrzeby. Rozumiemy, z czym wiąże się prowadzenie działań w różnych krajach i zarządzanie ogólnoświatowymi zmianami w handlu.

Martie van Velsen - Quote image - Global director
Martie van Velsen
dyrektor Atradius Global

Specjalne produkty dla wyjątkowych potrzeb w zakresie ubezpieczenia należności

Specjalne produkty Atradius oferują asekurację ryzyka, którego tradycyjne ubezpieczenie kredytu kupieckiego zazwyczaj nie pokrywa. Ze swojej natury produkty specjalne są równie zróżnicowane i wyjątkowe, jak nasi klienci, którzy z nich korzystają, i sytuacje, w których są potrzebne. Mogą obejmować ubezpieczenie pojedynczej transakcji lub szczególne zagrożenie. Może potrzebujesz asekuracji w interesach z jednym konkretnym kontrahentem lub musisz ubezpieczyć cały obrót?

Specjalne produkty Atradius mogą stanowić osobną usługę lub być częścią szerszego programu. Często funkcjonują jako dodatek do istniejącej polisy ubezpieczeniowej. Więcej informacji o specjalnych produktach Atradius znajdziesz na stronie grupy Atradius (język angielski).

 

Korzystaj z zaawansowanych narzędzi do zarządzania polisą ubezpieczenia należności

Monitorowanie portfela za pomocą Atradius Insights

Atradius Insights to zaawansowane internetowe narzędzie analityczne. Powstało w ścisłej współpracy z naszymi klientami, aby ułatwić identyfikowanie zagrożeń, monitorowanie wydajności portfela i szukanie nowych możliwości biznesowych. Atradius Insights nie ma sobie równych w branży ubezpieczeń należności. Wyznacza nowe standardy w zarządzaniu kredytami kupieckimi.

Więcej informacji o tym, jak korzystać z Atradius Insights, aby wejść na nowy poziom analityki biznesowej, znajdziesz na stronie grupy Atradius (język angielski).

 

Korzystaj z Atradius Atrium i zarządzaj swoją umową ubezpieczenia należności przez Internet

Atradius Atrium to bezpieczne internetowe narzędzie do zarządzania polisą. Jednolita, w pełni zintegrowana platforma powstała, żebyś mógł kontrolować procesy zarządzania Twoim kredytem, zgłosić szkodę, sprawdzić postępy w sprawach dot. polisy i wprowadzić w niej zmiany w czasie rzeczywistym.

Więcej informacji o tym, jak korzystać z Atradius Atrium do zarządzania polisą ubezpieczenia kredytu o dowolnej porze dnia i z dowolnego miejsca na świecie znajduje się na stronie internetowej grupy Atradius (w języku angielskim).

Wyłączenie odpowiedzialności

Wszelkie publikacje dostępne na naszych stronach internetowych lub za ich pośrednictwem, takie jak m.in. raporty, artykuły, publikacje, wskazówki i pomocne treści, briefy handlowe, infografiki, filmy (każde z osobna zwane "Publikacją"), są udostępniane jedynie w celach informacyjnych i nie mogą stanowić dla czytelnika jakichkolwiek rekomendacji lub zaleceń dotyczących określonych transakcji, inwestycji lub strategii. W odniesieniu do dostarczonych informacji czytelnicy muszą podejmować własne niezależne decyzje biznesowe. Mimo że dołożyliśmy wszelkich starań, aby informacje zawarte w każdej Publikacji pochodziły z wiarygodnych źródeł, Atradius nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek błędy, omyłki, jak również za rezultaty wykorzystania tych informacji. Wszelkie informacje zawarte w Publikacjach są dostarczane "tak jak są", bez gwarancji ich kompletności, dokładności, aktualności oraz skutków ich użycia. Atradius nie udziela w tym zakresie żadnych gwarancji wyraźnych ani dorozumianych. W żadnym wypadku spółka Atradius, oraz powiązane z nią spółki lub korporacje, partnerzy, agenci lub pracownicy nie ponoszą odpowiedzialności wobec czytelnika lub innych osób z tytułu jakiejkolwiek decyzji lub działania podjętego na podstawie informacji zawartych w Publikacji, za utratę potencjalnych korzyści, utratę zysku, jak również za szkody w produkcji, szkody w prowadzonej działalności, a także za jakiekolwiek pośrednie, szczególne lub uboczne straty, nawet w przypadku uprzedniego powiadomienia o możliwości ich wystąpienia.