Globalne ubezpieczenia należności

Usługa Atradius Global powstała z myślą o międzynarodowych klientach. Patrzymy na Twoje przedsiębiorstwo z globalnej perspektywy, zapewniając lokalne wsparcie, dostosowane do Twoich potrzeb.

W naszym dziale Atradius Global pracuje zespół specjalistów, którzy zajmują się indywidualnymi potrzebami międzynarodowych firm w zakresie ubezpieczenia kredytu kupieckiego. Nasze usługi pomogą Ci znaleźć optymalne rozwiązanie związane z ryzykiem kredytowym w biznesie międzynarodowym.  Nasza oferta wyróżnia się na tle konkurencji.  Zespół Atradius Global tworzy rozwiązania dotyczące ryzyka kredytowego z uwzględnieniem Twoich lokalnych potrzeb. Nasze rozwiązania doskonale sprawdzą się w Twojej firmie, niezależnie od tego w jakim kraju prowadzisz swoją działalność.

 

Wiemy, jakiego ubezpieczenia należności potrzebują firmy międzynarodowe

Jeśli chodzi o zarządzanie ryzykiem kredytowym, międzynarodowi gracze mają wyjątkowe potrzeby. Rozumiemy, z czym wiąże się prowadzenie biznesu w różnych krajach i zarządzanie ogólnoświatowymi zmianami w handlu.

Nasz zespół zna język i obyczaje obowiązujące w danym kraju. Jesteśmy w stanie szybko reagować na zmiany w lokalnym otoczeniu prawnym i gospodarce, nie tracąc przy tym z oczu międzynarodowej perspektywy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, więc będziesz mógł poznać naszych specjalistów i bezpośrednio korzystać z ich wiedzy i doświadczenia.

 

Zalety korzystania z usługi Atradius Global:

  • Jesteśmy przy Tobie, niezależnie od miejsca Twojego biznesu – działamy w ponad 50 krajach na całym świecie. Nasze lokalne zespoły współpracują ze sobą, budując relacje z regionalnymi oddziałami Twojej firmy wszędzie tam, gdzie prowadzisz interesy. Jesteśmy tam, gdzie Ty.
  • Jedna polisa, elastyczność na miarę – dzięki modułowemu podejściu możemy dopasować polisę do Twojej strategii i celów. Uwzględniamy zarówno centralną, międzynarodową strategię jak i cele konkretnych regionów. Dzięki temu w sposób scentralizowany możesz zarządzać ryzykiem.
  • Jeden zespół, najwyższy poziom usług – mamy jednolitą strukturę. Stanowimy jedną firmę i jeden zespół, który z Tobą współpracuje. Rozumiemy Twoją globalną wizję oraz oferujemy prostotę i oszczędność w postaci jednego dostawcy usług.
  • Spójność niezależnie od rynku i języka – nasi wielojęzyczni eksperci i prawnicy dbają o to, by Twoja polisa była w pełni zrozumiała i jednolita pod względem treści niezależnie od języka.

 

Jeśli chodzi o zarządzanie należnościami, międzynarodowi gracze mają wyjątkowe potrzeby. Rozumiemy, z czym wiąże się prowadzenie działań w różnych krajach i zarządzanie ogólnoświatowymi zmianami w handlu.

Martie van Velsen - Quote image - Global director
Martie van Velsen
dyrektor Atradius Global

Specjalne produkty dla wyjątkowych potrzeb w zakresie ubezpieczenia należności

Specjalne produkty Atradius oferują asekurację ryzyka, którego tradycyjne ubezpieczenie kredytu kupieckiego zazwyczaj nie pokrywa. Ze swojej natury produkty specjalne są równie zróżnicowane i wyjątkowe, jak nasi klienci, którzy z nich korzystają, i sytuacje, w których są potrzebne. Mogą obejmować ubezpieczenie pojedynczej transakcji lub szczególne zagrożenie. Może potrzebujesz asekuracji w interesach z jednym konkretnym kontrahentem lub musisz ubezpieczyć cały obrót?

Specjalne produkty Atradius mogą stanowić osobną usługę lub być częścią szerszego programu. Często funkcjonują jako dodatek do istniejącej polisy ubezpieczeniowej. Więcej informacji znajdziesz na stronie grupy Atradius (język angielski).

 

Korzystaj z zaawansowanych narzędzi do zarządzania polisą ubezpieczenia należności

Monitorowanie portfela za pomocą Atradius Insights

Atradius Insights to zaawansowane internetowe narzędzie analityczne. Powstało w ścisłej współpracy z naszymi klientami, aby ułatwić identyfikowanie zagrożeń, monitorowanie wydajności portfela i szukanie nowych możliwości biznesowych. Atradius Insights nie ma sobie równych w branży ubezpieczeń należności. Wyznacza nowe standardy w zarządzaniu kredytami kupieckimi. Więcej informacji o tym, jak korzystać z Atradius Insights, aby wejść na nowy poziom analityki biznesowej, znajdziesz na stronie grupy Atradius (język angielski).

 

Korzystaj z Atradius Atrium i zarządzaj swoją umową ubezpieczenia należności przez Internet

Atradius Atrium to bezpieczne internetowe narzędzie do zarządzania polisą. Jednolita, w pełni zintegrowana platforma powstała, żebyś mógł kontrolować procesy zarządzania Twoim kredytem, zgłosić szkodę, sprawdzić postępy w sprawach dot. polisy i wprowadzić w niej zmiany w czasie rzeczywistym.

Więcej informacji o tym, jak zarządzać polisą przez Atradius Atrium grupy Atradius (język angielski).

Zwolnienie z odpowiedzialności

Sformułowania zawarte w niniejszym dokumencie mają wyłącznie ogólny charakter informacyjny i firma nie ponosi odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Warunki regulujące znajdują się w aktualnej polisie ubezpieczeniowej albo we właściwej umowie dostarczenia produktów lub świadczenia usług. Żadnego z zawartych w tym dokumencie stwierdzeń nie należy interpretować jako powstania prawa, obowiązku, rekomendacji lub odpowiedzialności ze strony spółki Atradius, w tym obowiązku przeprowadzenia analizy due diligence nabywcy lub w Państwa imieniu. Jeśli spółka Atradius przeprowadza analizę due diligence dowolnego nabywcy, robi to wyłącznie do własnych celów związanych z działalnością ubezpieczeniową a nie na rzecz ubezpieczonego lub jakiegokolwiek innego podmiotu. Ponadto spółka Atradius ani jej podmioty powiązane, stowarzyszone lub zależne w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za bezpośrednie, pośrednie, szczególne, przypadkowe lub wynikowe powstałe wskutek wykorzystania stwierdzeń zawartych w niniejszym dokumencie.