Kariera w Atradius

Jesteśmy wiodącym ubezpieczycielem na rynku ubezpieczeń finansowych i windykacji, zorientowanym na wysokiej jakości obsługę Klienta.

Doskonaląc nasze usługi stale inwestujemy w najnowsze technologie i narzędzia informatyczne. Dla naszych pracowników sprawą priorytetową jest poznanie i zrozumienie biznesu Klienta, jest to możliwe wyłącznie dzięki ścisłej wzajemnej współpracy.

Podstawą naszych codziennych działań jest budowanie i utrzymywanie dobrych relacji. Wspieramy to poprzez atrakcyjne środowisko pracy, które opiera się na wzajemnym zaufaniu i profesjonalizmie.

Takie podejście kształtuje nasze relacje z Klientami, którzy są dla nas partnerami biznesowymi i zawsze mogą liczyć na nasze wsparcie.

Aktualne oferty pracy

W chwili obecnej do naszego biura w Poznaniu poszukujemy osoby zainteresowanej zagadnieniami zarządzania ryzykiem kredytowym w transakcjach krajowych i zagranicznych do pracy na stanowisku:

Menadżer Sprzedaży

(Sales Representative)

Opis stanowiska:

  • Realizowanie planów sprzedaży w Regionie Zachód
  • Rozwój sprzedaży poprzez różne kanały dystrybucji
  • Kontakty z klientami oraz budowanie i utrzymywanie relacji z brokerami ubezpieczeniowymi
  • Współpraca w ramach wewnętrznej sieci Grupy Atradius na całym świecie
  • Realizacja zadań bieżących powierzonych przez Dyrektora Regionu w ramach indywidualnego programu rozwoju
  • Realizacja bieżących zadań administracyjnych

Wymagania:

  • 2-3 lata doświadczenia w nawiązywaniu relacji oraz prowadzeniu negocjacji biznesowych
  • Umiejętność współpracy z osobami pracującymi na różnym szczeblu i w międzynarodowym środowisku
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Podstawowa wiedza w zakresie analizy finansowej przedsiębiorstwa będzie atutem
  • Komunikatywność, dokładność, odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność obsługi programów pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Indywidualny program rozwoju kompetencji
  • Roczną premię uzależnioną od wyników sprzedaży
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Szansę na zdobycie doświadczenia w rozwijaniu relacji biznesowych z klientami korporacyjnymi w międzynarodowej firmie
  • Dodatkowe zajęcia z j. angielskiego
  • Samochód służbowy
  • Brak formalnego dress codu

Osoby zainteresowany prosimy o przesłanie życiorysu na adres rekrutacja@atradius.com w tytule maila podając nazwę stanowiska. Na zgłoszenia czekamy do 31 sierpnia 2018.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest Atradius Crédito y Caución S.A. de Seguros y Reaseguros Spółka Akcyjna Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawa 00-838, ul. Prostej 70. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Do zgłoszenia prosimy załączyć klauzulę następującej treści:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Rekrutację w innych, międzynarodowych oddziałach naszej firmy, można śledzić na naszej stronie globalnej.

Zwolnienie z odpowiedzialności

Sformułowania zawarte w niniejszym dokumencie mają wyłącznie ogólny charakter informacyjny i firma nie ponosi odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Warunki regulujące znajdują się w aktualnej polisie ubezpieczeniowej albo we właściwej umowie dostarczenia produktów lub świadczenia usług. Żadnego z zawartych w tym dokumencie stwierdzeń nie należy interpretować jako powstania prawa, obowiązku, rekomendacji lub odpowiedzialności ze strony spółki Atradius, w tym obowiązku przeprowadzenia analizy due diligence nabywcy lub w Państwa imieniu. Jeśli spółka Atradius przeprowadza analizę due diligence dowolnego nabywcy, robi to wyłącznie do własnych celów związanych z działalnością ubezpieczeniową a nie na rzecz ubezpieczonego lub jakiegokolwiek innego podmiotu. Ponadto spółka Atradius ani jej podmioty powiązane, stowarzyszone lub zależne w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za bezpośrednie, pośrednie, szczególne, przypadkowe lub wynikowe powstałe wskutek wykorzystania stwierdzeń zawartych w niniejszym dokumencie.